poniedziałek, 30 czerwca 2014

ROOM94

Siemano :)
Już druga notka tak myślę, że czas na najwspanialszy koncert na jakim byłyśmy dokładnie ROK TEMU x
Pierwszy koncert Room94* na jakim byłyśmy odbył sie
 30 czerwca 2013r.
To było coś niesamowitego! Na początku pomyślałyśmy sobie, że pójdziemy około 16 pod Lizard King żeby zająć kolejkę. Jednak spotkałyśmy się z Angeliką oraz Karoliną,  (stała ekipa <3) już koło 14 i poszłyśmy kupić taki oto ładny podkoszulek:

Tak więc jak go kupiłyśmy udałyśmy się prosto pod klub. A tam co ? KOLEJKA na ponad 100 osób i po prostu nie wiem jakim cudem, ale dopchałyśmy się wszystkie aż pod drzwi :3
Do dziś nie mam pojęcia jak nam się to udało, ale pamiętam jak pełno osób mówiło nam, że nas znają a my takie wft?! hahhaha Niezapomniane :)

Najgorsze jednak było dopiero przed nami. Około 17.30 wpuszczali vip'ów na szczęście było to tylko około 10 osób, ponieważ nikt o tych vip'ach nie wiedział, a o 18 się zaczęło! Wszyscy zaczęli się pchać i ochroniarz nie mógł nas opanować hahaah! (Pamietam jak Marcela i jej siostra weszły z moim telefonem za pierwsze drzwi o krzyczały, że mam z nimi bilet. Ochroniarz chciał mnie wpuścić, ale moje włosy były przylepione poziomo do szyby przez inne fanki. Na szczęście w koncu sie dostałam do nich/Angelika)
Jak już wdarłyśmy się do środka to jeszcze nie chciali nas wpuścić,bo nie miałyśmy 'zdjęcia' biletu tylko 'kod' (bilet kupowany przez internet - jak ktoś kupował to wie co to znaczy -,-'), ale jakoś się udało. 
Zabrali nam całe żarcie (hahhaa z KFC) i picie :( bo nie można było wnosić. 
Jak już dostałyśmy się za bramki (od sprawdzania) pobiegłyśmy prościutko pod scenę, najlepsze było to, że nie mając vip'a udało nam się! UDAŁO NAM SIĘ STAĆ POD SAMĄ SCENĄ <3
Wspaniały koncert rozpoczął support The Animators** 
Niestety jednak ja (Angelika) wyleciałam po supporcie do 4 rzędu ;c  
Koncert Room94 zaczął się około 19.00 było cudownie, ponieważ udało nam się złapać kilka butelek po wodzie i ja (Marcelina) dostałam kostkę od Kit'a! To było wręcz magiczne wydarzenie, ponieważ nigdy wcześniej tak dobrze się bawiłyśmy! 

Tu macie kilka zdjęć z koncertu:
(Look at Ash haha)


 Niezapomniane wydarzenie! Same nie możemy uwierzyć, że to już cały rok minął :DRoom 94 pochodzą z północnego Londynu i jako swoje inspiracje wymieniają twórczość takich zespołów, jak Blink 182 i New Found Glory. 
Zespół tworzą:
Kieran Lemon (śpiew, gitara), 
Dean Lemon (perkusja), 
Sean Lemon (gitara),
Kit Tanton (bas).


Zespół ma na swoim koncie dziewięć wyprzedanych tras koncertowych po Wielkiej Brytanii oraz koncerty w Polsce, Francji, Belgii, Holandii i Niemczech. 


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz